Konferencja dla studentów IB oraz BET w SGGW w Warszawie

Data dodania
Kategorie

Zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Nanobiotechmedycznej „Nanobiomedica”, która odbędzie się w dniach 19-20 września 2024 roku na terenie Kampusu SGGW w Warszawie.

Image

Konferencja skierowana jest do studentów i doktorantów zainteresowanych tematami takimi jak nanobiotechnologia, biomedycyna, bioinżynieria zwierząt, technologia biomedyczna oraz pokrewnymi dziedzinami.

Nananobiomedica to wydarzenie mające na celu poszerzenie wiedzy i prezentację wyników badań studentów i doktorantów w dziedzinach takich jak nanobiotechnologia, biomedycyna, bioinżynieria zwierząt, technologia biomedyczna oraz pokrewnych. W ramach konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania wyników swoich badań w formie prezentacji ustnych i posterów. Zachęcamy również do zgłaszania prac przeglądowych, które prezentowane będą w formie posterów.

Konferencja Nananobiomedica to doskonała platforma do nawiązywania kontaktów z osobami o podobnych zainteresowaniach, wymiany doświadczeń i inspiracji najnowszymi osiągnięciami z pogranicza nauk biologicznych i medycznych. To wyjątkowa szansa, aby podzielić się swoimi badaniami i dowiedzieć się o najnowszych trendach i innowacjach w tych dynamicznie rozwijających się dziedzinach nauki.

Tegoroczna edycja konferencji została objęta patronatem honorowym przez Państwowy Instytut Medyczny MSWiA.
Rejestracja udziału w konferencji trwa do 30 sierpnia 2024 roku.  Wszystkie niezbędne informacje, w tym formularz rejestracyjny, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Załączniki

Strona dziala - zabbix