WikampFb

Festiwal SoundEdit zawita do IFE

A+ / A-

Już po raz dziesiąty Łódź będzie gospodarzem Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych - SoundEdit. To jedyna na świecie impreza skierowana do jednej z najbardziej kreatywnych grup zawodowych, jakimi bez wątpienia są - stojący nieco w cieniu gwiazd - producenci muzyczni. Soundedit to miejsce spotkań profesjonalistów z amatorami; miejsce, gdzie polscy twórcy mogą zetknąć się z największymi światowymi ekspertami branży muzycznej.

 

Ale Soundedit to nie tylko muzyka – to także cykl wyjątkowych spotkań i paneli EchoConnect, które organizujemy dla Was już 25 października wraz z firmą Echo Investment!

EchoConnect to pomysł na zebranie ludzi, którym na co dzień dość trudno się spotkać: wybitnych przedstawicieli sportu, sztuki i biznesu, a których łączy wiele wspólnego: otwartość na cudze doświadczenia, umiejętność wychodzenia poza swoją specjalizację, czy też nieustanna chęć sięgania po najbardziej szalone pomysły. Jednym słowem: kreatywność.

W czasie EchoConnect studenci IFE w ramach dnia zajęć będą mogli – w ciągu jednego dnia - poznać i posłuchać m.in. wokalistki i kompozytorki Reni Jusis, psycholożki sportowej Katarzyny Selwant, lekkoatlety Adama Kszczota, dyrektora generalnego wytwórni Kayax - Tomika Grewińskiego, szczypiornisty Karola Bieleckiego, twórcy okładek płyt winylowych – Jo Mirowskiego, curlingowca Łukasza Janczara, punkowego wokalisty John Robb, perkusisty Macieja Gołyźniaka i wielu innych przedstawicieli świata muzyki, sportu i biznesu, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat przywództwa, sukcesu, czy źródeł inspiracji.   

Oficjalna rejestracja na panele i warsztaty zorganizowane w ramach wydarzenia rusza już 12 października! Szczegóły podamy wkrótce.

 

Na wydarzenie zaprasza członek zespołu Echo Investment i wykładowca IFE - Waldemar Olbryk

https://youtu.be/39Jg5qR3dAg

 

Więcej szczegółów na stronie: www.echoconnect.pl


Data wpisu: 2018-10-08
Data aktualizacji: 2018-10-09
Informacja wprowadzona przez: Małgorzata Malczyk-Spodenkiewicz

Jednostki