WikampFb

Harmonogram

A+ / A-

HARMONOGRAM OBCHODÓW 25LECIA IFE PŁ

 

Konferencja „Skills For Innovation”

27.10.2017 (Piątek), Centrum Kształcenia Międzynarodowego PŁ

Celem konferencji, kierowanej do studentów IFE, jest próba odpowiedzi na pytanie, jak rozwijać kompetencje i umiejętności potrzebne w pracy w innowacyjnych przedsiębiorstwach.

Wydarzenie składać się będzie z dwóch części: ogólnej i warsztatowej.

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać wykładów i prelekcji profesorów. Wezmą również udział w warsztatach prowadzonych przez absolwentów IFE oraz firmy poszukujące pracowników wśród młodych, znających języki inżynierów.

 

Networking Absolwentów IFE

28.10.2017 (Sobota), Centrum Kształcenia Międzynarodowego PŁ

Pierwsze z sobotnich wydarzeń kierowanych do absolwentów IFE. Podczas tego kilkugodzinnego zjazdu, który odbędzie się w budynku Centrum, absolwenci będą mogli spotkać się wykładowcami i pracownikami IFE. Będzie to okazja do wspomnień i wymiany doświadczeń, ale również wstęp do wieczornej Gali Absolwentów.

 

Gala IFE 25

28.10.2017 (Sobota), Zatoka Sportu PŁ

Gala IFE 25 to najważniejsze wydarzenie całych obchodów 25-lecia IFE, przewidziane na ok. 600 gości. W tym eleganckim, całonocnym balu udział wezmą rektorzy, dziekani oraz profesorowie PŁ i uczelni zagranicznych. Nie zabraknie również przedstawicieli władz miasta, Ambasady Francji w Polsce, Konsulatu Wielkiego Księstwa Luksemburg, a także reprezentantów licznych przedsiębiorstw. Tego wieczoru odbędzie się również wręczenie medali osobom, dzięki którym IFE powstało, rozwinęło się oraz realizuje założone cele.


Data wpisu: 2017-07-24
Data aktualizacji: 2017-07-25
Informacja wprowadzona przez: Dariusz Owczarek

Jednostki