75lat.p.lodz.pl
WikampFb

Konferencja "Skills for Innovation"

A+ / A-

W dniu 27 października (piątek) w godzinach 9:00 – 16:00 w Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ, odbędzie się Konferencja „Absolwenci dla Studentów. Skills for Innovation”.

 

Celem konferencji, organizowanej w związku z jubileuszem 25-lecia Centrum Kształcenia Międzynarodowego PŁ, skierowanej do studentów IFE, jest próba odpowiedzi na pytanie, jak rozwijać kompetencje i umiejętności potrzebne w pracy w innowacyjnych przedsiębiorstwach.

 

Wydarzeniem towarzyszącym Konferencji są Targi Firm Partnerskich CWM/IFE, w których udział wezmą m.in. takie firmy jak Hycom, będący głównym Partnerem Konferencji, a także Accenture, Air Liquide, Fujitsu, BSH czy Faurecia.

 

Informujemy, że decyzją Władz Wydziałów współpracujących z IFE, wszystkie zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów I stopnia, odbywające się w tym dniu, zostaną odwołane. Jednocześnie informujemy, że w związku z tym, udział w przynajmniej jednym z paneli Konferencji i/lub w Targach jest obowiązkowy dla wszystkich studentów studiów I stopnia, którzy planowo powinni mieć w tym dniu zajęcia.

W związku z powyższym obecność będzie weryfikowana.

 

Warsztaty z firmami dedykowane są w szczególności studentom 1 i 2 roku programów studiów: Information Technology, Science and Technology, Computer Science, Telecommunications and Computer Science, Mechanical Engineering and Applied Computer Science, Business and Technology oraz Gestion et Technologie. Informujemy, że rejestracja on-line na warsztaty została zakończona. W przypadku pytań, prosimy o kontakt na ife25@info.p.lodz.pl.

 

Na pozostałe panele oraz do udziału w Targach Firm Partnerskich zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów IFE.

 

Części I i II Konferencji prowadzonee będą w języku angielskim. Warsztaty prowadzone będą w języku polskim lub angielskim - prosimy o zapoznanie się z załączonym programem.

 


Data wpisu: 2017-10-20
Data aktualizacji: 2017-10-24
Informacja wprowadzona przez: Małgorzata Malczyk-Spodenkiewicz
Foto
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
Ramowy_program_Konferencji.pdf675.15 KB

Jednostki