75lat.p.lodz.pl

Nabór na stanowisko stypendysty na Wydziale Mechanicznym PŁ

Instytut Inżynierii Materiałowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: STYPENDYSTA-STUDENT

Nazwa jednostki: Instytut Inżynierii Materiałowej Politechniki Łódzkiej – Łódź

Nazwa stanowiska: stypendysta-student

Wymagania:

• status studenta studiów II stopnia w zakresie inżynierii materiałowej lub dyscyplin pokrewnych,
  • znajomość podstaw inżynierii materiałowej,
  • znajomość zagadnień związanych z metodami i technikami badań materiałów,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z literatury naukowej,
  • silna motywacja do pracy naukowej, umiejętność samodzielnej pracy badawczej oraz opracowywania i analizowania wyników, rzetelność, skrupulatność, pracowitość i odpowiedzialność za powierzone prace,atutem będzie przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu technik nanoindentacji.

Opis zadań:

Aktywny udział w pracach badawczych w ramach międzynarodowego projektu „Wytwarzanie powłok na bazie faz MAX i MXene metodą atomowego osadzania warstw”, w szczególności w badaniach właściwości mechanicznych i tribologicznych z wykorzystaniem nanoindentera; udział w dyskusji i opracowaniu danych; regularne składanie raportów z wykonanych prac.

Typ konkursu NCN: międzynarodowy

Termin składania ofert: 27 stycznia 2020r., do godz. 12:00

Forma składania ofert:

Osoby zainteresowane stypendium powinny złożyć drogą elektroniczną na adres lukasz.kolodziejczyk@p.lodz.pl (dr hab. inż. Łukasz Kołodziejczyk) lub osobiście (w sekretariacie Instytutu Inżynierii Materiałowej PŁ – piętro IV, pok. 444, ul. Stefanowskiego 1/15, 90-924 Łódź) w/w wymagane dokumenty oraz oświadczenie uczestnika konkursu, zgodnie z formularzem załączonym do ogłoszenia. W przypadku aplikacji drogą e-mailową należy przesłać plik w formacie PDF zawierającym zeskanowany podpis.

W tytule maila proszę napisać „stypendium ALD4MAX”.

Warunki zatrudnienia:

Rodzaj umowy: stypendium

Stypendium: 1000 zł/miesięcznie

Data rozpoczęcia: luty 2020 roku

Okres zatrudnienia: 6 miesięcy

Więcej szczegółów w załączeniu.

Data wpisu: 2020-01-13
Data aktualizacji: 2020-01-13