75lat.p.lodz.pl

Spotkanie z Konsulem Ambasady USA w Polsce

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, Camp Counselors USA-Poland - partner Departamentu Stanu oraz Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE) Politechniki Łódzkiej zapraszają na spotkanie z przedstawicielem Ambasady USA w Polsce.

Konsul Justin Door omówi 3 tematy istotne dla studentów:
- programy wakacyjnej wymiany kulturowej w USA, niekolidujące z zajęciami w roku akademickim
- możliwości studiowania w Stanach
- aspekt zniesienia wizy turystycznej - jak podróżować do USA bez wizy.
Pan Konsul odpowie także na wszelkie pytania - mogą być zadane w języku polskim.

Data spotkania:
12 listopada 2019 roku, wtorek, godzina 11:30
Politechnika Łódzka, Centrum Kształcenia Międzynarodowego - IFE, ul.Żwirki 36
Aula IFE
1 piętro
Budynek A16

Prelegenci:
Justin Door, Consular Officer, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
Pan Justin Door jest dyplomatą w randze Konsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Pochodzi z Michigan. Pracował 6 lat w przemyśle satelitarnym jako Flight Controller for the International Space Station. Posiada Master of Business Administration z uczelni Virginia Tech oraz Master of Science in Astronautical Engineering z University of South California. Od roku przebywa w Polsce, gdzie zajmuje się między innymi rozpatrywaniem wniosków wizowych oraz spotkaniami na uczelniach wyższych i w szkołach średnich.

Bożena Magdziak, sekcja konsularna Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie

Krzysztof Guzenda, ambasador programów wakacyjnych, Camp Counselors USA - Poland.

Więcej informacji: https://bit.ly/32XtgNb

Data wpisu: 2019-10-31