Studenci IFE stworzyli aplikację przyszłości

Olek, Ola, Andrzej, Gosia i Dominika - piątka studentów Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. Każde studiuje co innego - od biologii po informatykę. Skrajne zainteresowania, skrajne kompetencje. Ale musieli się dogadać i stworzyć coś praktycznego. Tak wyglądają zajęcia z Problem Based Learning. Niewiele teorii - masa praktyki.

- Bardzo zależy nam na tym, by nasi studenci potrafili pracować w grupie i to nie tylko takiej, gdzie są osoby podobnie myślące i o podobnym zapleczu merytorycznym, ale wręcz przeciwnie. Przecież zespoły w firmach są interdyscyplinarne, więc i oni muszą się nauczyć pracowania w takim środowisku - mówi Dorota Piotrowska, dyrektor CWM.

O poprowadzenie zajęć Dorota Piotrowska poprosiła Waldemara Olbryka - członka zarządu Echo Investment.

Co wyniknęło z tej współpracy? Czytajcie na wyborcza.pl https://bit.ly/2uAdZTj.

Data wpisu: 2018-07-19
Data aktualizacji: 2018-08-13