Studenckie staże i wakacje w USA

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, zapraszają studentów Politechniki Łódzkiej, 14 listopada (środa) o godz. 12:00 do Centrum Kształcenia Międzynarodowej (aula IFE, I piętro) na spotkanie z dyplomatą amerykańskim - konsulem Abrahamem Lee oraz prof. Ireneuszem Zbicińskim, prorektorem ds. nauki w PŁ.

Przedstawiciel Ambasady USA zaproponuje studentom PŁ kilka możliwości wyjazdów do USA. Będą to:
 - praktyki i staże studenckie oraz dla absolwentów w okresie 1 roku po ukończeniu studiów
 - studia drugiego stopnia - możliwości dofinansowania oraz proces aplikacyjny
 - programy wymiany wakacyjnej, niekolidujące z zajęciami w trakcie roku akademickiego

Prelegenci:
- Brian Selman, Vice Consul, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
- Krzysztof Guzenda, ambasador programów wakacyjnych, Camp Counselors USA (CCUSA) - Poland
- Zuza Fertlińska, ambasador programów wakacyjnych, Camp Counselors USA - Poland

Serdecznie zapraszamy!

Data wpisu: 2018-11-06