75lat.p.lodz.pl
WikampFb

VIII Edycja Konkursu na jednorazowe Stypendium Naukowe Fundacji PŁ

A+ / A-

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że Fundacja Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs na jednorazowe stypendia naukowe dla szczególnie uzdolnionych studentów naszej uczelni.

Stypendia mają charakter jednorazowej wypłaty, w wysokości 5.000 zł brutto.
Zgodnie z regulaminem do składania wniosków o przyznanie jednorazowego stypendium uprawnieni są Dziekani lub Prodziekani Wydziałów PŁ.
Wnioski można składać w terminie od 28.10.2019 r. do 29.11.2019 r. w siedzibie Fundacji PŁ (ul. Żeromskiego 116, budynek A28, II piętro, pok. 204), po uprzednim przesłaniu wersji elektronicznej w formie elektronicznej (bez załączników) w formacie Word na adres: fundacja@info.p.lodz.pl


Regulamin Konkursu dostępny jest pod poniższym linkiem:


Regulamin konkursu na jednorazowe stypendia dla szczególnie uzdolnionych studentów Politechniki Łódzkiej


Załącznik nr 1 i nr 2 – wniosek o stypendium wraz z oświadczeniem kandydata - do pobrania na dole strony.

 

W celu złożenia kompletnego wniosku należy dostarczyć Wniosek o stypendium wraz z oświadczeniem kandydata, które stanowią załącznik nr 1 i nr 2 do regulaminu oraz niezbędne załączniki do wniosku.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail: fundacja@info.p.lodz.pl. Informacje dot. Konkursu znajdują się na stronie www.fundacja.p.lodz.pl. 

 

Tegoroczna VIII edycja została objęta patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej.


Data wpisu: 2019-11-06
Data aktualizacji: 2019-11-06
Informacja wprowadzona przez: Zuzanna Panasiuk
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
Zal.-1-Wniosek-zal.-2-oswiadczenie.docx31.51 KB

Jednostki