75lat.p.lodz.pl

VIII Edycja Konkursu na jednorazowe Stypendium Naukowe Fundacji PŁ

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że Fundacja Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs na jednorazowe stypendia naukowe dla szczególnie uzdolnionych studentów naszej uczelni.

Stypendia mają charakter jednorazowej wypłaty, w wysokości 5.000 zł brutto.
Zgodnie z regulaminem do składania wniosków o przyznanie jednorazowego stypendium uprawnieni są Dziekani lub Prodziekani Wydziałów PŁ.
Wnioski można składać w terminie od 28.10.2019 r. do 29.11.2019 r. w siedzibie Fundacji PŁ (ul. Żeromskiego 116, budynek A28, II piętro, pok. 204), po uprzednim przesłaniu wersji elektronicznej w formie elektronicznej (bez załączników) w formacie Word na adres: fundacja@info.p.lodz.pl

Regulamin Konkursu dostępny jest pod poniższym linkiem:

Regulamin konkursu na jednorazowe stypendia dla szczególnie uzdolnionych studentów Politechniki Łódzkiej

Załącznik nr 1 i nr 2 – wniosek o stypendium wraz z oświadczeniem kandydata - do pobrania na dole strony.

W celu złożenia kompletnego wniosku należy dostarczyć Wniosek o stypendium wraz z oświadczeniem kandydata, które stanowią załącznik nr 1 i nr 2 do regulaminu oraz niezbędne załączniki do wniosku.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail: fundacja@info.p.lodz.pl. Informacje dot. Konkursu znajdują się na stronie www.fundacja.p.lodz.pl.

Tegoroczna VIII edycja została objęta patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej.

Data wpisu: 2019-11-06
Data aktualizacji: 2019-11-06