WikampFb

WSPIERAMY SZLACHETNĄ PACZKĘ!

A+ / A-

 

Już trzeci rok z rzędu studentki IFE - Liliana Ćwik i Oliwia Raflewska zdecydowały się na udział w akcji Szlachetna Paczka. Akcja realizuje ideę mądrej pomocy – przekazując potrzebującym pomoc materialną, motywujemy wybraną rodzinę do samodzielnego radzenia sobie w trudnej sytuacji życiowej.

Zapoznając się z opisem historii rodzin potrzebujących pomocy, a także listą ich potrzeb dziewczyny wybrały rodzinę, którą chciałyby wesprzeć z pomocą całego IFE, poprzez przygotowanie paczki, która zostanie przekazana zaraz przed świętami
Bożego Narodzenia!

Pomóc można na trzy sposoby:

  1. Przeszukujemy szafy i przynosimy rzeczy, które są już nam niepotrzebne, a wybranej rodzinie mogą się przydać (np. ubrania, zabawki itp.) Pamiętajcie jednak, że rzeczy, które podarujemy rodzinie powinny być dla niej prezentem. Nie muszą być one nowe, ale jeśli są używane – niech będą zadbane.
  2. Zakupujemy w sklepie dowolne rzeczy z poniższej listy potrzeb rodziny.
  3. Przeznaczamy dowolną kwotę pieniążków na zakup wspólnego prezentu – w tym przypadku będzie to wersalka, piekarnik, pościel i mikser.

W pierwszych dwóch przypadkach, znalezione lub zakupione rzeczy przynosimy do Pana ochroniarza na IFE i wkładamy do przygotowanego
pudełka. Jeżeli chcecie przeznaczyć na wybraną rodzinę pieniążki, prosimy o bezpośredni kontakt z Oliwią i Lilą. Wykorzystanie pieniążków pochodzących z Waszej szczodrościyostanie udokumentowane paragonem.

W załączniku znajduje się opis wybranej rodziny, a także wszelkie jej potrzeby.

W przypadku jakichkolwiek pytań:
M-mail- oliwia.raflewska@op.pl   Telefon- 696 139 395
M-mail- liliana.cwik@gmail.com   Telefon- 696 064 888

Otwórzmy swoje serducha i zróbmy to razem!! 


Data wpisu: 2016-12-02
Data aktualizacji: 2016-12-02
Informacja wprowadzona przez: Małgorzata Malczyk-Spodenkiewicz
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
Szlachetna_paczka_uczelnia.docx186.4 KB

Jednostki