WikampFb

Weź udział w Międzynarodowym Konkursie Krasomówczym!

A+ / A-

Instytut Francuski na Węgrzech, Les Frankolorés, Wallonie-Bruxelles International we współpracy z Uniwersytecką Agencją ds. Frankofonii zapraszają studentów do udziału w pierwszym "Międzynarodowym Konkursie Krasomówczym w języku francuskim", który odbędzie się 7 marca 2019 r. w audytorium Instytutu Francuskiego w Budapeszcie.

Wybrani uczestnicy wezma udział w 2 etapach konkursu : pierwszy etap będzie polegał na wygłoszeniu tekstu wybranego przez organizatorów (w czasie od 3 do 5 minut), w drugim etapie uczestnicy przedstawią tekst własnego wyboru (także w 3 do 5 minut).

W konkursie moga wziąć udział studenci wszystkich dyscyplin, pochodzący z uczelni należących do Uniwersyteckiej Agencji ds. Frankofonii (obecnie są to już 4 uczelnie w Polsce : Politechnika Łódzka, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytet Warszawski).

Zgłoszenia do dnia 25 stycznia 2019 (do północy)   

Formularz rejestracyjny:https://docs.google.com/forms/d/1IeIcf5OSFjZrCtj-k_OwnHZTj497ADU-2f-6zyi...

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne na stronie Instytutu Francuskiego na Węgrzech oraz https://www.institutfrancais.pl/pl/evs/miedzynarodowy-konkurs-krasomowcz....

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem concourseloquence2019@gmail.com


Data wpisu: 2019-01-10
Data aktualizacji: 2019-01-10
Informacja wprowadzona przez: Małgorzata Malczyk-Spodenkiewicz

Jednostki