Wikamp







Fb

Egzaminy i zaliczenia

A+ / A-

  • Foreign Language, Business English for Engineers 2 - III semestr

 

25.01.2018 r. (czwartek), 09:00 - 11:00, 12:00 - 14:00 egzamin pisemny, Aula IFE

30.01.2018 r. (wtorek), 09:00 egzamin pisemny, sala IFE-16

13.02.2018 r. (wtorek), 09:00 egzamin pisemny, sala IFE-16

26.01 (piątek) 9:00-17:00, egzamin ustny, sala IFE-12, IFE 09

29.01 (poniedziałek) 9:00-17:00, egzamin ustny, sala IFE-12, IFE 09

13.02 (wtorek) 12:00, egzamin ustny, sala IFE 09

 

Dyżury mgr Iwona Wróblewska

środa 24 stycznia 14.00 - 15.30 sala 12, IFE
czwartek 25 stycznia 14.30 - 16.00 sala 12, IFE
wtorek 30 stycznia 11.00-12.30 sala 12, IFE
poniedzialek 12 lutego 11.00-12.30 sala 104, IFE
wtorek 13 lutego 14.00-15.30 sala 104, IFE

 

  • Gestion et Technologie - III semestr

Mathematique III B

22.01 (poniedziałek), 12.15-14.00, egzamin, Budynek C3, sala e523

24.01 (środa) 12:00, egzamin, Budynek B9, OZ125B

31.01 (środa) 10:00, egzamin, Budynek B9, OZ125B

12.02 (poniedziałek) 12:00, egzamin, Budynek B9, OZ125B

 

 

  • Gestion et Technologie - I i III semestr

Mathematique Pani dr Anna Dębińska-Nagórska

26.01 (piątek) 10:00-14:00, egzamin, Budynek IFE, sala 16

30.01 (wtorek) 10:00-14:00, egzamin, Budynek IFE, sala 04

14.02 (środa) 10:00-14:00, egzamin, Budynek IFE, sala 12

 

  • Calcul des couts pour ingénieurs
  • Management de la qualité et de la sécurité
  • Production Engineering and Documentation
  • Quality Management
  • Organization of Production Systems

15.02.2018 (czwartek), 9.00-11.00, Budynek IFE

 

  • Gestion et Technologie - V semestr

Podstawy Statystyki i ekonometrii

Introduction à la statistique et à l'économétrie

26.01 (piątek) 17:00 egzamin, Budynek B9, OZ125B

16.02 (piątek) 17:00 egzamin, Budynek B9, OZ125B

 

  • Gestion de ressources humaines, 5GT

24.01.2018 (środa) 12-14, Budynek IFE, sala 09

02.02.2018 (piątek) 13.00, Budynek IFE, sala 09
12.02.2018 (poniedziałek) 10-12, Budynek IFE, sala 09

 

  • Database Systems (II rok), po IV semestrze

Egzamin zaległy z poprzedniego semestru.

1.02.2018 (czwartek), godz. 13, Budynek B9, F10

15.02.2018 (czwartek), godz. 13, Budynek B9, F10

 

  • Automatisation de processus industriels, 7GT

26.01.2018, salle : A18/418, heure : 10.15 ;
31.01.2018, salle : A18/418, heure : 10.15 ;
16.02.2018, salle : A18/418, heure : 10.15.

 

  • Génie des Matériaux,  1GT

29.01.2018, 11.00-12.00, Budynek A10, sala 307

 

  • IPP, PPI

dr inż. Maria Woźniak-Malczewska

24.01 (środa) 10:00-12:00, Budynek IFE, Aula

 

  • Economic Law

dr inż. Maria Woźniak-Malczewska

24.01 (środa) 12:00-14:00, Budynek IFE, Aula

 

  • Economic Law, IPP, PPI

dr inż. Maria Woźniak-Malczewska

31.01 (środa) 10:00-12:00, Budynek IFE, Aula

 

  • Organic chemistry 2, 3BIO


„0”: 22.01.2018 (Monday), 10:15-11:45, IFE room 24
29.01.2018 (Monday), 10:15-11:45, Faculty of Biotechnology, S-4
02.02.2018 (Friday), 10:15-11:45, Faculty of Biotechnology, S-4
14.02.2018 (Wednesday), 10:15-11:45, Faculty of Biotechnology, S-4

 

  • Biochemical Engineering,  3BIO

31.01, 14:15-16 Budynek B10 ( Wólczanska 213/215) sala P-104

01.02, 10:15-12 Budynek B10 sala P-104

12.02, 10:15-12   Budynek B10 sala P-111

16.02, 10:15-12   Budynek B10 sala P-111

 

  • Organic chemistry 1, 2BIO:

Lecture test:
         29.01.2018 (Monday), 10:15-11:45, Faculty of Biotechnology, S-4
         14.02.2018 (Wednesday), 10:15-11:45, Faculty of Biotechnology, S-4

 

  • General Inorganic Chemistry, 1BIO

          24.01.2018  godz. 11:15. Budynek A2, S-9

          31.01.2018  godz. 11:15. Budynek A2, S-9

          14.02.2018  godz. 11:15. Budynek A2, S-9

 

5BIO

  • Molecular Biology, 5BIO

15.01.2018, 9.00 - 12.00

  • Genetic Engineering, 5BIO

8.01. (od 10:00), budynek A4, pokój 3 (obok dziekanatu WBiNoŻ)

9.01. (od 8:30), budynek A4, pokój 3 (obok dziekanatu WBiNoŻ)

10.01. (od 8:30), budynek A4, pokój 3 (obok dziekanatu WBiNoŻ)

  • Principles of Biotechnology, 5BIO

16.01. (od 8:30), budynek A4, pokój 3 (obok dziekanatu WBiNoŻ)

 

  • Enzyme Technology, 2IIBiotechnology


02.02.2018, 10.15, sala 319
12.02.2018, 10.15, sala 319
14.02.2018, 10.15, sala 319

5GT

  • Comptabilité

19 stycznia 2018, godz 15:00, Budynek IFE sala 105

 

  • Safety at Work and Ergonomics

Poniedziałek 22.01

14:00 BE i BIO - Lodex B9 sala oz 32B (WZIIP) (3 tury po 30 minut)

16:00 TCS i CS - IFE sala 24 (2 lub 3 tury po 30 minut)

18:00 MEAS, Erasmus, wszyscy, którzy nie dotarli na wcześniejsze godziny

 

Czwartek 25.01

15:30 IT, AE, ST - Lodex B9, OZ13

31.01 

12:00-13:00 ST -  Lodex B9, OZ25

 

5BT

  • Human Resources Management, 5BT

25.01.2018 , czwartek, godz. 09:00-11:00, Budynek IFE, sala nr 16

01.02.2018, czwartek, godz. 09:00-11:00, Budynek IFE, sala nr 16

 

  • Accounting, 5BT

18.01.2018 r. 12.15 - 14.00, Budynek IFE, sala nr 02

26.01.2018 r. 10.15-12.00, Budynek IFE, Aula IFE

02.02.2018 r. 10.15-12.00, Budynek IFE, Aula IFE

 

  • Marketing 5BT, 5GT

dr hab. inż. Magdalena Grębosz-Krawczyk

24.01 (środa) 14.00-16.00, Budynek IFE, Sala 24

14.02 (środa) 14.00-16.00, Budynek IFE, Sala 24

 

  • Strategic Management 1MG, 1MPE

    dr hab. inż. Magdalena Grębosz-Krawczyk

    24.01 (środa) 14.00-16.00, Budynek IFE, Sala 24

    14.02 (środa) 14.00-16.00, Budynek IFE, Sala 24

 

  • Total Productive Maintenance, 3MPE

26.01.2018 (piątek) 17.15, Budynek IFE, Sala 16

 

  • Operation Research 5BT

    prof. Jan Gajda

    termin poprawkowy 08.01.2018 r.

 

  • Electric Circiuts 1TCS

         prof. dr hab.inż Michał Tadeusiewicz

        24.01.2018 r. (środa) 12.00-14.00 Budynek A10, sala E2

31.01.2018 r. (środa) 12.00-14.00 Budynek A10, sala E2

         14.02.2018 r. (środa) 08.00-10.00 Budynek A10, sala E1

 

  • Signals and Systems 3TCS

 

         prof. dr hab.inż Michał Tadeusiewicz

         24.01.2018 r. (środa) 12.00-14.00 Budynek A10, sala E2

         30.01.2018 r. (wtorek) 10.00-12.00 Budynek A10, sala E2

         14.02.2018 r. (środa) 08.00-10.00 Budynek A10, sala E1

 

  • Mathematics, dr inż Jakub Szczepaniak zaliczenia, egzaminy    

26.01.2018 (piątek) 12.00-15.00, Budynek IFE, Aula

31.01.2018 (środa) 10.00-13.00, Budynek IFE, sala 02

15.02.2018 (czwartek) 12.00-14.00, Budynek IFE, sala 02

Grupy prowadzone przez dr inż. Sławomira Jagodzińskiego:  

BT I sem

25.01 10.00-12.00, Budynek IFE, sala 02
30.01 08.00-11.00, Budynek IFE, sala 02
15.02 08.00-11.00, Budynek IFE, aula

BE I sem

24.01 10.00-12.00, Budynek IFE, sala 02
31.01 10.00-13.00, Budynek IFE, sala 16
14.02 10.00-13.00, Budynek IFE, aula

CS I sem

29.01 08.00-10.00, Budynek IFE, aula
02.02 08.00-11.00, Budynek IFE, sala 02
14.02 10.00-13.00, Budynek IFE, aula

TCS I sem

29.01 08.00-10.00, Budynek IFE, aula
02.02 08.00-11.00, Budynek IFE, sala 02
15.02 08.00-11.00, Budynek IFE, aula

BT, MEAACS (egzamin)

24.01 08.00-10.00, Budynek IFE, aula
31.01 08.00-10.00, Budynek IFE, aula
14.02 08.00-10.00, Budynek IFE, aula

IT, ST (egzamin)

25.01 08.00-10.00, Budynek IFE, sala 02
01.02 08.00-10.00, Budynek IFE, aula
12.02 08.00-10.00, Budynek IFE, aula

BT III sem

24.01 10.00-12.00, Budynek IFE, sala 02
31.01 10.00-13.00, Budynek IFE, sala 16
14.02 10.00-13.00, Budynek IFE, aula

TCS III sem

29.01 08.00-11.00, Budynek IFE, aula
02.02 08.00-11.00, Budynek IFE, aula
13.02 08.00-11.00, Budynek IFE, sala 24

Zaległe zaliczenia i egzaminy

26.01 08.00-10.00, Budynek IFE, sala 16
12.02 08.00-11.00, Budynek IFE, sala 24

 

  • Mathematics 1, 1BT, 1MEACS

24.01.2018 8-10, IFE Building, Aula

31.01.2018 8-10, IFE Building, Aula

14.02.2018 8-10, IFE Building, Aula

 

  • Mathematics 1, 1IT, 1ST

25.01.2018 8-10, IFE Building, room 02

01.02.2018 8-10, IFE Building, Aula

12.02.2018 8-10, IFE Building, Aula

 

  • Mathematics 3, 3BT

24.01.2018 10-13, IFE Building, room 02

31.01.2018 10-13, IFE Building, room 16

 

  • Physique 1GT

         24.01(środa) 10.00-12.00, egzamin, Budynek IFE, sala 12

         06.02(środa) 10.00-12.00, egzamin, Budynek IFE, sala 12

        13.02(środa) 10.00-12.00, egzamin, Budynek IFE, sala 12

 

  • Physics 1IT

        26.01.2018 (piątek) – 14:15-16.00;  auditorium F-10 Building B-9 (Lodex) campus B,

        29.01.2018 (poniedziałek) - 18:15-20.00;  auditorium F-10 Building B-9 (Lodex) campus B,

        13.02.2018 (wtorek) - 10:15-12.00;  auditorium F-10 Building B-9 (Lodex) campus B,

 

  • Physics MEACS, BT, TCS, CS, Physics Part II

         26.01.2018 (piątek) – 16:15-18.00;  auditorium F-10 Building B-9 (Lodex) camp. B, limit: 70 pn, registration

         29.01.2018 (poniedziałek) - 16:15-18.00;  auditorium F-10 Building B-9 (Lodex) camp. B, limit: 70 pn, registration

         13.02.2018 (wtorek) - 8:15-10.00;  auditorium F-10 Building B-9 (Lodex) campus B,

 

  • Physics BioTech, BioMed Eng, Physics Part II

         26.01.2018 (piątek) – 14:15-16;  auditorium F-10 Building B-9 (Lodex) camp. B, - limit 30 pn, registration

         29.01.2018 (poniedziałek) - 18:15-20;  auditorium F-10 Building B-9 (Lodex) camp.B, - limit 30 pn, registration

         13.02.2018 (wtorek) - 10:15-12;  auditorium F-10 Building B-9 (Lodex) campus B

 

  • Fundamentals of Programming, 1IT

24.01.2018 (Wed.) 13:00-14:00, Budynek B9, F9
31.01.2018 (Wed.) 13:00-14:00, Budynek B9, F9
14.02.2018 (Wed.) 13:00-14:00, Budynek B9, F9

 

  • Signal and Image Processing, 3IT

Term I: 24.01.2018 (Wed.) 10:15, r. 201? TBC  (B19/CTI)
Term II: 02.02.2018 (Fri.) 10:15, r. 201 (B19/CTI)
Term III: 16.02.2018 (Fri.) 10:15, r. 201 (B19/CTI)

 

  • Mathematics, 1BIO, 1M, 1ST, 3M

          dr inż. Anna Olek

          22.01.2018 (poniedziałek) 18.00-20.00 kolokwia poprawkowe, Budynek IFE, sala IFE-02

 

  • Mathematics 1BIO, 1BE, Mathematics 3, MEACS

oraz Mathematics 2 dla BIO i BE

 

25.01.2018 (Czwartek),  14-16, egzamin, Budynek IFE, sala 02

01.02. 2018 (Czwartek), 14-16, egzamin, Budynek IFE, sala 02

15.02. 2018 (Czwartek), 14-16, egzamin, Budynek IFE, sala 02

 

Grupy prowadzone przez dr inż. Annę Olek:

Zaliczający zaległe zaliczenia z lat ubiegłych proszeni są o uprzedni kontakt z dr inż. Anną Olek.

 

  • Mathematics, 1ST

26.01.2018 (piątek),  12-14, zaliczenie, Budynek IFE, sala 04
31.01.2018 (środa),  12-14, zaliczenie, Budynek IFE, sala 04
13.02.2018 (wtorek),  12-14, zaliczenie, Budynek IFE, sala 02

 

  • Mathematics, 3MEACS

26.01.2018 (piątek),  12-14, zaliczenie, Budynek IFE, sala 04

 

  • Mathematics, 1MEACS, 3MEACS

30.01.2018 (wtorek),  12-14, zaliczenie, Budynek IFE, sala 16

 

  • Mathematics, 1BIO

31.01.2018 (środa),  12-14, zaliczenie, Budynek IFE, sala 04

 

  • Mathematics, 1MEACS, 3MEACS, 1BIO

13.02.2018 (wtorek),  12-14, zaliczenie, Budynek IFE, sala 02

 

  • Mathematics, 1MEACS, 1BIO

16.02.2018 (piątek),  12-14, zaliczenie, Budynek IFE, sala 16

 

 

1ABIOM

 

  • Physics, 1ABIOM

term 0 - Monday 22.01.2018 (after 2 pm., hour to be fixed individually)

term 1 - Monday 29.01.2018 starting at 10:15

term 2 - Friday 02.01.2018 starting at 10:15

Examination place - Department of Molecular Physics (Katedra Fizyki

Molekularnej).

To enter for an examination student has to pass tutorials and laboratory.

  • Mathematics I, 1ABIOM

          25.01.2018 (czwartek) 8.30 egzamin, Budynek A27, CH-1
          13.02.2018 (wtorek)    8.30 egzamin, Budynek A27, CH-1
          15.02.2018 (czwartek) 8.30 egzamin, Budynek A27, CH-1

 

  • General and Inorganic Chemistry, 1ABIOM

24.01 (środa) 10.15-12.00 - Building A27, room CH-1
31.01 (środa) 16.15-18.00 - Building A27, room CH-1
14.02 (środa) 12.15-14.00 - Building A27, room CH-1

 

  • Programming of Intelligent Information Systems, 2CSIT

    Termin I: 24.01.2018, g. 8:30. Budynek  B9, F3 (LODEX)
    Termin II: 31.01.2018, g. 8:30. Budynek  B9, F3 (LODEX)
    Termin III: 12.02.2018, g. 8:30. Budynek  B9,  F3 (LODEX)

 

  • Computing Methods and Optimization, 2CSIT

Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt.

29.01 13-14 sala I14
12.02  13-14 sala I14
14.02  12-13 sala I14

5TCS

  • Modulation and Coding, 5TCS

25.01.2018 (czwartek) godz 10, sala 416 (budynek B9)

30.01.2018 (wtorek), godz. 10:15 sala 416 (budynek B9)

 

  • Optoelectronics, 5TCS

24.01.2018 (środa),  8.15-9.00 Budynek IFE, sala 04

 

5IT

  • Computer Graphics 5IT

  • Embedded Systems 5IT

    Termin I: 24.01.2018 (środa), g. 8:30-10:00. Budynek  441, B9 (LODEX)
    Termin II: 31.01.2018 (środa), g. 8:30-10:00. Budynek 441, B9 (LODEX)
    Termin III: 12.02.2018 (poniedziałek), g. 8:30-10:00. Budynek 441, B9 (LODEX)

  • Software Engineering 5IT

    25.01.2018 (czwartek), 9.00 sala F3
    30.01.2018 (wtorek)., 9.00 sala F3

 

  • Databases 3CS

17.01.2018 (środa), godz. 16.15 sala E6 WEEIA

 

  • Economics, 1BE, 1BIO, 1TCS

30.01.2018 (wtorek), godz. 12.15, budynek IFE, Aula

12.02.2018 (poniedziałek), 12.15-14.00, budynek IFE, Aula

 

  • Economics, 1BIO zaliczenie

12.02.2018 (poniedziałek), 10.15-12.00, budynek IFE, sala 16

14.02.2018 (środa), 10.15-12.00, budynek IFE, sala 16

 

  • Applied Material Sciences, 1AME

24.01.2018 (środa), 12:00 - 14:00, budynek A18 Fabryka Inżynierów. sala 319
31.01.2018 (środa),
12:00 - 14:00, budynek A18 Fabryka Inżynierów. sala 319
14.02.2018 (środa),
12:00 - 14:00, budynek A18 Fabryka Inżynierów. sala 319

 

  • Algorithms and Data Structures, 1CS

25.01.2018 (czwartek), 9:15 - 12:00, Budynek IFE, sala nr 24

12.02.2018 (poniedziałek), 10:30 - 12:00.  Budynek IFE, sala nr 24

 

  • Zaliczenie Introduction to Computer Science, 1TCS1, 1TCS2, 1CS1, 1CS2

1CS1 i 1CS2: 24.01.2018, 10.15-12.00, Building A10, room 107

1TCS1 i 1TCS2: 25.01.2018, 10.15-12.00, Building A10, room 107

 

 

  • Programing and Data Structures, 2CS

24.01.2018 (środa), 10-13, Budynek B18

16.02.2018 (piątek), 10-13, Budynek B18

 

  • Artificial Intelligence Fundamentals, 7CS

 

termin 'zerowy': 17.01.2018, godzina 12.15, sala 311, budynek A10

24.01.2018, godzina 12.15, budynek C7 - pokój 6
14.02.2018, godzina 12.15, budynek C7 - pokój 6

5CS

  • Computer Networks, 5CS

„Zero” date exams (only for registered students, prior contact required)
16 January 2018 2pm - I group room 311
16 January 2018 2pm - II group room 309
16 January 2018 4pm - III group room 309
16 January 2018 4pm - IV group room 311

Egzaminy w sesji
#1: 25 January 2018 12:00 - rooms 309 and 311
#2: 1 February 2018 12:00 - rooms 309 and 311
#3: 15 February 2018 12:00 - rooms 309 and 311

 

  • Operating Systems, 5CS

#1: 25 January 2018 14:15 - room  311 Institute of Applied Computer Science, bld. A10, 
#2: 1 February 2018 14:15 - room 311 Institute of Applied Computer Science, bld. A10,
#3: 15 February 2018 14:15 - room 311 Institute of Applied Computer Science, bld. A10,

 

  • Embedded Systems, 5CS

15.01.2018  8.15-12.15, lab. M / K-25
19.01.2018  8.15-12.15, lab. M / K-25
12.02.2018  9.15-13.15, lab. M / K-25

 

  • Advanced Material Science, 3MEACS

Termin 1 - 29.01 sala 310, godz. 10-12, budynek A18 (Fabryka Inżynierów)
Termin 2 - 01.02 sala 310, godz. 10-12, budynek A18 (Fabryka Inżynierów)

Termin 3 - 13.02 sala 310, godz. 10-12, budynek A18 (Fabryka Inżynierów)

 

  • Manufacturing, 5MEACS

25.01.2018 (Czwartek), 12.15-14.00, Budynek IFE, sala 02
15.02.2018 (Czwartek), 12.15-14.00, Aula IFE

 

  • Advanced Manufacturing, 7MEACS

25.01.2018 (Czwartek), 12.15-14.00, Budynek IFE, sala 02

15.02.2018 (Czwartek), 12.15-14.00, Aula IFE

 

  • Management, 7MEACS

15.01.2018 (poniedziałek), 12.15-14.00, zaliczenie, Budynek IFE, sala 02

 

  • Engineering Drawing, 1BIO, 1M, 1ST, 1BT

13.01.2018 (sobota), 12.00-14.00, Budynek A33, sala W34

30.01.2018 (Tuesday) 14.00-17.00, IFE Building, Aula, limit 32 osoby

13.02.2018 (Tuesday) 14.00-16.00, IFE Building, Aula, limit 18 osób

Obowiązują zapisy. Należy zalogować się pod adresem: https://ife.edu.p.lodz.pl/course/index.php, w zakładce Students' Office/Students' Office

hasło: Drawing

 

  • Introduction to Finance, 3BT

Fixed Assets Management, MPE, Management

Financial Management in Business

26.01.2018 (piątek), 11.15-13.00, Budynek IFE, sala 02

02.02.2018 (piątek), 11.15-13.00, Budynek IFE, sala 02

12.02.2018 (poniedziałek), 11.15-13.00, Budynek IFE, sala 12

 

1AE

  • Fundamentals of Civil Engineering, 1AE


25.01.2018 (czwartek) , 14.15 aula B10, budynek B7
15.02.2018 (czwartek), 12.15 aula B10, budynek B7
 

  • Building Materials, 1AE

22 I 2018   godz. 16-18, sala 229
26 I 2018   godz. 12-14, sala B11
31 I 2018   godz. 13-15, sala B11

12 II 2018  godz. 13-15, sala 229
16 II 2018  godz. 12-14, sala B11

 

  • Modern Art Theory (test)


23.01. godz. 14.15 sala B-11
29.01. godz. 10.00 sala 705

 

3AE

  • Strength of Materials, 3AE


24.01.2018 - 12-14, sala B250 
31.01.2018 - 11-13, sala B10 
13.02.2018 - 12-14, sala B151

 

  • Building Physics and Acoustics, 3AE

termin "0" - ostatni wykład
26.01, sala 151, 16:15
2.02, sala 151, 10:15
15.02, sala 151, 10:15

  • Concrete Technology, 3AE

10/01/2018 (środa) - godz. 8:15, sala B11 (termin "zerowy")
24/01/2018 (środa) - godz. 8:15, sala B11
31/01/2018 (środa) - godz. 8:15, sala B11
14/02/2018 (środa) - godz. 8:15, sala B11

 

  • Structural Design,  5AE


19/01/2018 (piątek) grupa 1 - godz. 10:15, sala 309; grupa 2 - godz. 12:15, sala 309 (termin "zerowy")
26/01/2018 (piątek) grupa 1 - godz. 10:15, sala 309; grupa 2 - godz. 12:15, sala 309
02/02/2018 (piątek) - godz. 10:15, sala 309
13/02/2018 - godz. 10:15, sala 309

 

  • History of Town Planning, 5AE

22.01.2018 (Poniedziałek) w trakcie ostatnich zajęć

 

  • Soil Mechanics and Foundations, 5AE

 

16 stycznia godz. 9:00 sala 309
24 stycznia godz. 9:00 sala 227

30 stycznia godz. 9:00 sala 227

13 lutego godz. 9:00 sala 227

 

  • Experimental Methods in Civil Engineering, 7AE

15.01.2018 Grupa 1 - godz. 12:15, sala 213
15.01.2018 Grupa 2 - godz. 14:15, sala 213

 

  • Project Management, 7AE

26.01.2018 (Piątek) g 10-11 Sala 201
12.02.2018 (Poniedziałek)  g 10-11 Sala 201

 

  • History of Modern Architecture, 7AE

zerówka - 23.01 godz. 9.15 sala 705
1 termin - 30.01. godz. 10.00 sala 705
2 termin - 13.02. godz. 10.00 sala 705

 

 

3ST

  • Electrodynamics for Engineers

22.01.2018

  • Foundations of Quantum Mechanics

24.01.2018, 10.15, sala 1.05

2.02.2018, 10.15, sala 1.05

12.02.2018, 10.15, sala 1.05

  • Mathematics 3

 

1Management

  • Macroeconomics, 1MG

25.01 12:00-14:00, Budynek IFE, sala 04
01.02 12:00-14:00, Budynek IFE, sala 02

 

  • Foundations of Electrodynamics, 5ST

25.01.2018, 10:15, sala 1.04, budynek B14

 

  • Gestion et Organisation, 3GT


31 stycznia 2018
(termin nadesłania ostatniej pracy poprzez WIKAMP)

 

  • Introduction aux finances, 3GT


17 stycznia 2018, godz. 8:15, sala IFE 105, czas trwania 3h.

 

  • Algorithms and data structures, 1IT


Friday,   Jan. 26th, 12.00-13.30 hrs., auditorium F3,  building B9 (Lodex),
Thursday, Feb.  1st, 16.00-17.30 hrs., auditorium F10, building B9 (Lodex),
Thursday, Feb. 15th, 16.00-17.30 hrs., auditorium F10, building B9 (Lodex).

 

  • Computer Architecture, 3IT


Friday,   Jan. 26th, 12.00-13.30 hrs., auditorium F3,  building B9 (Lodex),
Thursday, Feb.  1st, 16.00-17.30 hrs., auditorium F10, building B9 (Lodex),
Thursday, Feb. 15th, 16.00-17.30 hrs., auditorium F10, building B9 (Lodex)

 

  • Conceptions & Methods of Production Management, 1MPE

20.01

 

  • Business Process Management, 3Management

24.01.2018 12.30-15.00 IFE Building, room 04

29.01. 2018 13.30-15.00 IFE Building, room 04

12.02.2018 13.30-15.00 IFE Building, room 04

 

  • BME - exam and coursework - retake


During forthcoming session it will be the next opportunity to pass the exam and corsework:

30.01.2018, 9.00 AM, Auditorium 5M10 (Soltan).

BME - Coursework - retake:

26.01, 13.00 PM, Auditorium 5M10 (Soltan),
30.01, 9.00 AM, Auditorium 5M10 (Soltan)..
 
Participation in this exam and coursework requires positive notes of tutorials and lab as well as the registration on Wikamp in Basic Mechanical Engineering (link: https://ife.edu.p.lodz.pl/course/index.php?categoryid=67).
I also remind you that for writing a double checkered A4 paper sheet are allowed only.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


Data wpisu: 2014-09-30
Data aktualizacji: 2018-02-12
Informacja wprowadzona przez:

Jednostki