WikampFb

Fujitsu

A+ / A-

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT). Dostarczamy technologie i produkty dla klientów w ponad 100 krajach oraz serwis IT w ponad 20 językach. Fujitsu Polska zlokalizowane jest w Warszawie, Łodzi oraz Katowicach. 

W Warszawie zajmujemy się usługami wsparcia klientów i sprzedaży. Global Delivery Center Polska w Łodzi i Katowicach zatrudnia specjalistów w następujących HUBach: Application & Multicloud Services, Workforce & Workplace Services and Enterprise CyberSecurity, DX- Digital Transformation Services, Partner Business Solutions oraz Service Integration HUB: Service Management & Service Desk, Program & Project Services, Business Process Services.

W Fujitsu wierzymy, że technologia może pomóc ludziom w osiągnięciu szczęścia i dobrego samopoczucia. Uważamy, że podejście, według którego człowiek jest traktowany priorytetowo i jest w centrum naszych działań, jest jedynym sposobem na osiągnięcie cyfryzacji i sięgnięcie po pełnię możliwości, jakie niesie technologia.

Więcej na https://www.fujitsu.com/pl/ oraz https://www.facebook.com/fujitsuICT/ 


Data wpisu: 2020-11-24
Data aktualizacji: 2021-07-01
Informacja wprowadzona przez: Dariusz Owczarek
Foto