WikampFb

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

A+ / A-

Ikonka-wzoru-Pierwiastek-z-X   Dla kandydatów przyjętych na studia w  każdego roku we wrześniu oferujemy zajęcia wyrównawcze „Bridging Courses”.

 

Jak wykazała nasza wieloletnia praktyka, przedmiotami, z którymi studenci IFE mają największe problemy, są matematyka, fizyka oraz język angielski techniczny. Właśnie dlatego chcemy stworzyć naszym świeżo przyjętym studentom możliwość uzupełnienia braków i poszerzenia wiadomości z tych przedmiotów jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego. 

 

Zajęcia z matematyki i fizyki  skonstruowane są wg następującego wzoru: początkowo wykładowcy wprowadzają fachową terminologię obcojęzyczną i stopniowo przechodzą do prowadzenia przedmiotu całkowicie w języku angielskim.

 

Szczególnie polecamy udział w zajęciach osobom zdającym maturę z przedmiotów objętych zajęciami wyrównawczymi na poziomie podstawowym oraz osobom, które zdały maturę na poziomie rozszerzonym z wynikiem poniżej 40%. 
Istnieje możliwość uczestnictwa w większej niż jeden liczbie zajęć.

Osobom, które są zainteresowane wzięciem udziału w zajęciach z fizyki zalecane jest również uczestnictwo w zajęciach z matematyki.   

 

Szczegółowe informacje o sposobie aplikowania są wysyłane do kandydatów wraz z listem informującym o przyjęciu na studia w IFE.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Spraw Studenckich: agata.antonik@p.lodz.pl, tel. 42 638 38 31.

 

 


Data wpisu: 2017-07-27
Data aktualizacji: 2020-08-14
Informacja wprowadzona przez: Krzysztof Podstawek
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
Bridging_Course_-_English.pdf91.39 KB
ZałącznikWielkość
Bridging_Course_-_Mathematics.pdf138.39 KB
ZałącznikWielkość
Bridging_Course_-_Physics.pdf72.53 KB

Jednostki