oferta stypendium rządu francuskiego - wyjazd na podwójny dyplom

Drodzy Studenci,

Informujemy o możliwości aplikowania o stypendium rządu francuskiego na wyjazd na program podwójnego dyplomu w roku 2018/19 do Francji (w jęz.angielskim bądź francuskim)

Informacje pod adresem : https://www.institutfrancais.pl/pl/stypendia-rzadu-francuskiego-bgf-mast...

Termin ostateczny złożenia wniosku do biura - Sekcja Mobilności Studenckiej, (p.120) - 1 marca 2018r. Termin ostateczny złożenia wniosku do Ambasady Francji w Polsce - 7 marca br.

Możliwość wyjazdu na 2 rok II stopnia studiów (kierunek Management i Management and Production Engineering)

ZGŁOSZENIA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PROGRAMIE PODWÓJNEGO DYPLOMU DO POŁOWY MARCA br. oraz szczegółowe informacje u p.Marioli Józefowicz : mariola.jozefowicz@p.lodz.pl  bądź pod numerem telefonu: 42 638 38 41.

Zapraszamy !!!

Data wpisu: 2018-01-05