Sofia
Chcesz wziąć udział w zielonej transformacji Polski i przyczynić się do rozwoju odnawialnych źródeł energii? Masz głowę pełną pomysłów? A może już pracujesz nad innowacyjnym, naukowym projektem? Jeżeli tak, to ten program jest dla Ciebie! ONDE SA., lider branży OZE w Polsce, znów zaprasza do udziału młodych naukowców, którzy chcieliby rozwijać swoje pomysły, nawiązać kontakt ze specjalistami z sektora OZE, zdobyć cenne doświadczenie oraz… zgarnąć grant wysokości 20 tys. zł!
studenci na wizycie studyjnej we Francji
W grudniu ubiegłego roku studenci Politechniki Łódzkiej mieli okazję spędzić 5 dni we francuskiej Szampanii. W ramach projektu "Active D2 - Active Double Degree - Wdrożenie modelu studiów wspólnych opartego na aktywnych metodach kształcenia i uczenia się".