B S H

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group z siedzibą w Monachium w Niemczech. Obecnie stanowi część globalnej Grupy Robert Bosch GmbH. W ciągu swojej półwiecznej historii, BSH z lokalnego producenta AGD wyrosła na jedną z wiodących firm tej branży na świecie. BSH posiada 42 fabryki na świecie, gdzie produkuje pełną gamę nowoczesnych urządzeń gospodarstwa domowego.

BSH w Polsce znana jest przed wszystkim z urządzeń AGD tak cenionych przez konsumentów marek jak: Bosch, Siemens i Gaggenau. Polska centrala spółki BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego znajduje się w Warszawie, gdzie mieści się zarząd firmy oraz działy centralne odpowiedzialne między innymi za sprzedaż, marketing, logistykę, a także szereg obszarów usług wspólnych, takich jak globalne Centrum Kompetencyjne Usług Cyfrowych, Innowacji i szerokiego zakresu IT. Siłę BSH w Polsce stanowią oddziały produkcyjne w trzech lokalizacjach: w Łodzi, Wrocławiu i Rogoźnicy koło Rzeszowa.

W Łodzi znajdują się trzy fabryki: pralek, suszarek do ubrań oraz zmywarek, Centrum Badań i Rozwoju, Centrum Logistyczne oraz Centrum Usług Wspólnych.

W ciągu 25 lat działalności łódzkie zakłady BSH wyprodukowały ponad czterdzieści pięć milionów urządzeń dużego AGD. Większość jest przeznaczana na eksport na wszystkie rozwinięte rynki świata. Oprócz produkcji wysokiej jakości AGD, firma angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Dlatego od 2008 roku wspiera szkolnictwo zawodowe i techniczne w Łodzi a także współpracuje z uczelniami wyższymi.

BSH już od wielu lat zaangażowane jest we współpracę z łódzkimi uczelniami wyższymi, występując zarówno w roli autora jaki i uczestnika inicjatyw, stwarzających studentom możliwość obcowania z otoczeniem biznesowym między innymi poprzez: ciekawe oferty praktyk; udział w inicjatywie UMŁ „Stypendia Pracodawców”; zaangażowanie w proces dydaktyczny – wykłady dla studentów; udział w tragach pracy; organizowanie spotkań za studentami na terenie BSH.

https://www.bsh-group.com/pl/

Załączniki
Image
Sala B S H

Strona dziala - zabbix