Vescom

Vescom Sp. z o.o. Sp. K.  jako platynowy partner firmy Dell EMC zajmuje się sprzedażą, wdrożeniem oraz wsparciem partnerów biznesowych w zakresie urządzeń końcówkowych, sieciowych oraz serwerowych. Dodatkowo oferujemy usługi w zakresie tworzenia, rozwoju i  wykorzystania oprogramowania w obszarze klasycznych oraz nowych technologii (ze szczególnym uwzględnieniem wirtualnych, rozszerzonych i mieszanych rzeczywistości) w  zastosowaniach biznesowych i marketingowych. Tworzymy oprogramowanie na urządzenia mobilne (Android, iOS, Windows), jak również aplikacje na komputery osobiste.

Nasi przedstawiciele z dużym zaangażowaniem uczestniczą w wykładach, konkursach i eventach networkingowych organizowanych przez IFE i wspierają te inicjatywy. To doskonała przestrzeń do działań interbranżowych pozwalająca na synchronizowanie nawzajem swoich potrzeb i  możliwości.

Za profesorem Piotrem Moncarzem:

Sukces najbardziej innowacyjnych światowych firm wziął się z tego, że potrafiły one pod jednym dachem zebrać specjalistów z różnych dziedzin, zdolnych do wzajemnej współpracy, interakcji, wymiany myśli. To za sprawą tak rozumianej interdyscyplinarności powstają współcześnie najbardziej zaawansowane technologicznie, przełomowe produkty i usługi.

Jesteśmy otwarci na współpracę tak z absolwentami, jak i studentami IFE przy projektach wpisujących się bezpośrednio w zakres usług jakie świadczymy; ale również wymagających kreatywnego podejścia do wykorzystywania współczesnych technologii i ciągłego zdobywania wiedzy.

Strona dziala - zabbix