Amazon

W imieniu Amazon proszę o zapoznanie się z regulaminem sali Amazon Innovation Room. Po zapoznaniu się z nim, życzę miło spędzonego czasu w sali AIR.

 

Jesteśmy obecni w Polsce od 2014 r. Do wprowadzenia inwestycji logistycznych w kraju zachęcił nas wzrost zapotrzebowania na usługi Amazon wśród klientów z Polski i Europy, świetna infrastruktura i dostęp do kapitału ludzkiego.

Od tego czasu w Polsce stworzyliśmy ponad 18 000 stałych miejsc pracy w naszych dziewięciu Centrach Logistyki – w Sadach koło Poznania, Sosnowcu, Kołbaskowie koło Szczecina, Bielanach Wrocławskich (dwa obiekty firmy), Łodzi, Pawlikowicach koło Łodzi, Okmianach koło Bolesławca i w Gliwicach. Posiadamy także biuro korporacyjne, oddział Amazon Web Services w Warszawie oraz Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku.

Amazon zatrudnia studentów i świeżo upieczonych absolwentów! Studentom oferujemy letnie staże, natomiast absolwentów zapraszamy do dedykowanych procesów rekrutacyjnych dla osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym. Osoby z pasją do zarządzania ludźmi zapraszamy do aplikowania do roli Graduate Area Managera. Dla absolwentów mamy też role specjalistyczne w działach: HR, Zamówień czy Utrzymaniu Ruchu. 

Wszystkich studentów zainteresowanych stażami lub ofertami pracy dla absolwentów, zapraszamy do udziału w specjalnie dla nich przygotowanych sesjach online:  Amazon Poland - University Recruiting Events (splashthat.com)

Załączniki
Image
Sala Amazon Innovation Room

Strona dziala - zabbix