Accenture

Accenture w Polsce

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 506 000 pracowników wywiązujących się z obietnicy w zakresie technologii i ludzkiej pomysłowości, świadcząc usługi klientom w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje potencjał zmian do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla  klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 6 000 pracowników.

Advanced Technology Center Poland

Advanced Technology Center Poland to centrum deweloperskie działające w obszarze nowoczesnych technologii. Biura ATC Poland zlokalizowane są w Łodzi i Katowicach. Zatrudniamy ponad 700 ekspertów, którzy na codzień odpowiadają na wyzwania stojące przed naszymi klientami dzięki innowacji, nowoczesnej technologii oraz znajomości rynku. W związku ze stałym rozwojem firmy oraz coraz liczniejszym zapotrzebowaniem branży IT do swoich zespołów poszukujemy osób z praktyczną znajomością przynajmniej jednego języka programowania oraz dobrą znajomością języka angielskiego.

Programy i projekty na uczelniach: 

Virtual Training Labs  - aktualnie organizujemy drugą edycję Accenture Virtual Training Labs. To cykl webinarów podczas których nasi eksperci z różnych obszarów biznesowych poruszają tematy z zakresu nowoczesnych technologii, biznesu, ale też kompetencji miękkich. Pierwsza edycja to 24 webinary podczas których spotkaliśmy się z 1766 studentami.
Upskilling trainings - cyklicznie organizujemy szkolenia z różnych obszarów technologicznych m.in Java, Salesforce, SQL, E-Commerce. Są to zazwyczaj 2 -tygodniowe intensywne szkolenia teoretyczno-praktyczne po których najlepszym uczestnikom oferujemy odbycie praktyk/ stażu w naszej firmie.

Informacje o szkoleniach znajdziecie na naszym facebooku.

Artykuły techniczne:

Specjaliści z Accenture ATC Poland chętnie dzielą się wiedzą. Dzięki ich zaangażowaniu powstało już kilka ciekawych artykułów:

https://geek.justjoin.it/dlaczego-net-w-2020-roku-nadal-jest-warty-uwagi/ (link is external)

Campus Meet-up’s

We współpracy z kołami naukowymi czy organizacjami studenckimi organizujemy meet-up’y. W roku 2019 na IFE odbył się SAP meet-up. Podczas wydarzenia nasi specjaliści opowiadali o tym czym jest technologia SAP oraz jak rozpocząć karierę w tym obszarze, a także jak wygląda praca konsultanta SAP. Po panelu z prezentacjami był czas na networking podczas którego uczestnicy mieli możliwość zadania pytań czy podzielenia się swoimi opiniami.

Planujemy kontynuować takie spotkania na uczelni. Stay tuned!

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej:  www.accenture.com. (link is external)

 

Załączniki
Image
na zdjeciu widac ratanowy fotel - wiszace jajo

Strona dziala - zabbix