Faurecia

Dołącz do globalnego lidera branży Automotive!

 

248 zakładów przemysłowych, 30 ośrodków badawczo-rozwojowych, 104 000 pracowników zatrudnionych w 37 krajach i ponad 9 000 osób, które pracują w 10 jednostkach w Polsce w następujących lokalizacjach: Grójec, Gorzów Wielkopolski, Legnica, Wałbrzych, Jelcz-Laskowice, Łódź. Faurecia to nie tylko zakłady produkcyjne, ale też funkcje wsparcia, do których należą m.in. Centrum R&D, Shared Service Finansowy, Platforma Transportowo-Logistyczna, czy IT Help Desk.

Jesteśmy jednym z dziesięciu największych, światowych dostawców motoryzacyjnych. To właśnie części, które zostały przez nas wyprodukowane znajdują się w co 3 samochodzie w Europie!

Produkujemy i tworzymy między innymi:

  • elementy wnętrz samochodowych,
  • fotele samochodowe i ich element,
  • ekorozwiązania dla transportu (m.in. napędy wodorowe) / mobilność.

Kierujemy się przyszłością!

Misją Faurecii jest rozwój technologii dla zrównoważonej mobilności i tworzenie spersonalizowanych rozwiązań Kokpitu Przyszłości oraz energooszczędnych i bezemisyjnych technologii. Jednocześnie zapewniamy wskazówki, które pomogą sprostać nowym wyzwaniom naszych przyszłych pokoleń.

Faurecia i IFE

Nasza firma kładzie nacisk na współpracę z IFE, a także przywiązuje wagę do  rozwoju studentów poprzez zapewnienie im nowoczesnych narzędzi, dzięki którym będą mogli doskonalić nie tylko swoje umiejętności teoretyczne, ale i praktyczne. Jednym z nich jest laboratorium przyszłości 4.0, w którym młodzi ludzie będą mogli zdobywać wiedzę związaną z optymalizacją produkcji i poczuć się niczym pracownik na prawdziwej linii technologicznej!

Poza zagwarantowaniem studentom nowoczesnych rozwiązań, chętnie nawiązujemy współpracę i zapraszamy ich do Fabryki Młodych Talentów (program stażowy). A to jeszcze nie wszystko! Organizujemy także szkolenia i wykłady oraz cykliczne wycieczki do naszych fabryk w całej Polsce.

Załączniki
Image
przestrzeń Faurecia

Strona dziala - zabbix