Veolia Energia Łódź pierwszym strategicznym partnerem FAMI

Data dodania
Kategorie

27 lutego 2024 roku Veolia Energia Łódź stała się pierwszym strategicznym partnerem biznesowym Francuskiej Akademii Młodego Inżyniera.

Image

Dzięki hojności firmy Veolia Energia Łódź S.A., Politechnika Łódzka i Centrum Kształcenia Międzynarodowego IFE zyskali dodatkowe fundusze na rozwój projektu. W ten sposób Veolia stała się pierwszym sponsorem FAMI, która już od siedmiu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem licealistów z Łodzi i regionu.

Podpisanie umowy sponsorskiej odbyło się 27 lutego 2024 roku w siedzibie firmy, w obecności Anny Kędziory-Szwagrzak, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalnej Veolia Energia Łódź, oraz dr inż. Doroty Piotrowskiej, prof. PŁ, Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ. - Wspieramy FAMI, ponieważ ważne są dla nas młode talenty, a także technologia i współpraca z Politechniką Łódzką. Nie możemy się doczekać, kiedy adepci Akademii zaczną realizować projekty dla Veolia - podkreśla Prezes Kędziora-Szwagrzak. - Jestem przekonana, że w przyszłości uczestnicy staną się studentami PŁ, a później wartościowymi pracownikami dla Veolia Energia Łódź - dodaje.

Więcej informacji o Francuskiej Akademii Młodego Inżyniera znaleźć można na stronie projektu.

Strona dziala - zabbix